:: Strona UKS Jantar © :: LO Gołdap :: 2011 ::
   Aktualności Historia Klubu Sekcje Klubu Galeria zdjęć
Grudzień 14 2017 16:16:30   
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
UKS JANTAR
Aktualności
Gołdapska Liga Tenisa Stołowego
Historia Klubu
Sekcje Klubu
Galeria zdjęć
Rekordy
Linki
Kontakt
ZGODA na udział w zawodach.

Archiwum newsów
Regulamin Strony
Szukaj na stronie
StreetBall


StreetBall
SZKÓŁKA SIATKARSKA


SZKÓŁKA SIATKARSKA
Tenis Stołowy-informacje


Tenis Stołowy Informacje
Jesteśmy na Facebook'u

WitamyWITAMY SERDECZNIE.
Jesteś gościem oficjalnej strony Uczniowskiego Klubu Sportowego "JANTAR", działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gołdapi. UKS JANTAR powstał z inicjatywy dyrekcji szkoły, Rady Pedagogicznej oraz nauczycieli wychowania fizycznego w roku 2008 w celu kontynuowania dobrych tradycji sportu szkolnego , jako spadkobierca SKS JANTAR działającego w latach 70tych, 80tych i 90tych.
Głównym zadaniem klubu jest organizowanie różnego rodzaju sportowych zajęć pozalekcyjnych, turniejów oraz uczestnictwo w zawodach sportowych. Wszystkich gości zachęcamy do odwiedzania naszej strony, dzielenia się uwagami oraz propozycjami dotyczącymi pracy UKS. Mamy dużą nadzieję na szerokie kontakty z absolwentami naszej szkoły, byłymi nauczycielami, byłymi sportowcami, którzy pomogą nam w odtworzeniu historii sportu szkolnego. Szczególnie zależy nam na zdjęciach z różnych imprez sportowych z lat 1950 -2000 , z opisami, jak również chcielibyśmy odtworzyć rekordy szkoły w lekkiej atletyce.
Wszelki opinie, informacje ,opisy zawodów oraz zdjęcia prosimy przesyłać na nasz kontakt.

APEL ZARZĄDU UKS "JANTAR"
05.11.2017 r. Ostróda. Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Kadetów.


W niedzielę w Ostródzie odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Kadetów. Znakomity występ zanotował Dawid Chilicki w kategorii Młodzik wywalczył pierwsze miejsce i awansował do ogólnopolskiego turnieju, który odjeździe się w Bilczy (Kielce) w dniach 9-12.11.2017. Mateusz Marcinkiewicz uplasował się na siódmym miejscu, wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym. Dominik Świecki w kategorii Żak uplasował się na wysokim czwartym miejscu, również wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym.
26.05.2017

04.11.2017 r. - V Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym


W miniony weekend zawodnicy sekcji tenisa stołowego UKS „Jantar” Gołdap rozegrali na wyjeździe dwa turnieje tenisa stołowego. To były bardzo pracowite dni - wyleczyliśmy siedem punktowanych miejsc.
Pierwszy odbył się w sobotę w Górowie Iławieckim pod nazwą V Grand Prix Górowa Iławeckiego.W kategorii szkoły podstawowe i gimnazjalne pierwsze miejsce zajął Dominik Świecki(SP-5), drugie miejsce zajął Dawid Chilicki, czwarte Mateusz Marcinkiewicz( obaj SP-2). Czwarte miejsce w kategorii do 40 lat zajął Kacper Misiun(ZSZ). W kategorii plus 50 lat pierwsze miejsce zajął Marek Różycki.
26.05.2017

27.10.2017 r. - I runda Północnej Ligi Regionalnej w Tenisie Stołowym.


Ruszyła pierwsza runda Północnej Regionalnej. UKS rozegrał mecz na wyjeździe w Krasnopolu z drużyną z 14 Dywizjonu Suwałki. Mecz zakończył się wygraną Zawodników z Gołdapi 10-7.


Więcej informacjiLista i dane drużyn występujących w PLR w sezonie 2017/2018

26.05.2017

30.09-01.10. 2017 r. Kraków. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym


W Krakowie odbył się w weekend (30 września/1 października) turniej Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym. Wśród 128 najlepszych zawodników i zawodniczek w Polsce znalazł się Dawid Chilicki ( UKS Jantar Gołdap).Dawid zdobył pierwsze punkty do rankingu ogólnopolskiego. Celem klubu jest występ Dawida na wiosnę w Mistrzostwach Polski Młodzików.26.05.2017
21-22.06.2017 - Dni sportu szkolnego
26.05.2017

02.09.2017 r. - V Grand Prix TS w Górowie Iławieckim


W Lidzbarku Warmińskim w sierpniu odbył się letni obóz kary województwa młodzików i kadetów.
Czterech zawodników UKS JANTAR uczestniczyło w obozie przygotowawczym w składzie: Dawid Chilicki, Mateusz Marcinkiewicz, Dominik Święcki i Damian Jarzyna. W trakcie obozu zawodnicy uczestniczyli w czterech treningach dziennie. Obóz prowadzili: trener klasy międzynarodowej Zbigniew Pietkiewicz, Leszek Kucharski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz Europy oraz zawodnicy z pierwszej i drugiej ligi PZTS. W obozie uczestniczyły reprezentantki Polski dziewcząt kadetek oraz młodziczek.Więcej informacji
Photo0011"
26.05.2017
29.05.2017. Lubawa. MWWM SZS w LA

Gołdapscy licealiści wrócili z trzema medalami z Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce.
29 maja w Lubawie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
W biegu na 800 m, z doskonałym wynikiem 2:04,96 zwyciężył Albert Wronowski, który zdeklasował swoich rywali. Srebrny medal w biegu na 1500 m zdobył Konrad Poreda a brązową medalistką w biegu na 800 m został Karolina Szyszkowska. Opiekunem grupy uczniów był nauczyciel wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Gołdapi pan Bogusław Jejer.


Więcej informacji
26.05.2017
26.05.2017 zakończenie Ligi Streetballa

W piątek 26 maja 2017 r. pod patronatem starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka zakończyła się gołdapska liga streetballa 2017 - edycja wiosenna. Do turnieju zgłosiło się 8 czteroosobowych drużyn. Rozegrano 56 meczów w dwóch kolejkach, mecz i rewanż, systemem „każdy z każdym”. Turniej rozegrano w czterech rzutach: 4 kwietnia, 21 kwietnia, 12 maja i 26 maja na sali gołdapskiego Liceum Ogólnokształcącego i na boisku do koszykówki przy Gimnazjum Nr 1 . Prowadzona została klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna ( zawodnik , który zdobędzie największą liczbę punktów w turnieju). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Żeroma Supersonics ( Kamil Kozłowski, Tomasz Zawadko, Mateusz Zawadko, Sebastian Wawrukiewicz ), która zdobyła 40 punktów. Taką samą ilość punktów uzyskała drużyna OSIR ( Przemysław Siwczyński, Hubert Małysko, Andrzej Kudosz, Łukasz Muszyński) .


Więcej informacji
26.05.2017
20.05.2017 r. II Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.

Zawodnicy ze wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, Podlasia (około 130 osób) oraz liczna 36-osobowa reprezentacja Szkoły Sportowej nr 7 z Kaliningradu wystąpili w Pisanicy w II Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo w tenisie stołowym. Sobotnie (20 maja) zmagania zdominowali Rosjanie, wygrywając większość kategorii. Jedynie wśród skrzatów (Karol Szeszko) i żaków (Marysia Skarżyńska i Dawid Chilicki) zwyciężali Polacy.


Wyniki
21-20.05.2017
13.05.2017 r. Mrągowo
W Mrągowie odbyły się w sobotę (13 maja) Mistrzostwa Województwa skrzatów i żaków w tenisie stołowym. Skrzaci rywalizowali tylko w grach pojedynczych, starsi zawodnicy oprócz singli wystąpili jeszcze w grach podwójnych i mikstach. Wyniki Mistrzostw Województwa skrzatów i żaków.
Gołdap reprezentowało dwóch zawodników, w kategorii skrzat Kacper Świecki, który uplasował się na wysokim piątym miejscu w czołówce najlepszych zawodników naszego województwa.
Rewelacyjnie zaprezentował się Dawid Chilicki zdobywając dwa wicemistrzostwa województwa w kategorii indywidualnej oraz w deblach, trzecie miejsce w grach mieszanych. Dawid będzie reprezentował Województwo Warmińsko- Mazurskie w Mistrzostwach Polski , które odbędą się w czerwcu w Krakowie.


Wyniki
21-29.04.2017
29.04.2017 r. Mistrzostwa Województwa w TS. Lidzbark Warmiński
W sobotę (29 kwietnia) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym w kategoriach: młodzik i kadet. Oprócz rywalizacji o medale toczyła się walka o awans do Mistrzostw Polski w obu kategoriach wiekowych. Program imprezy zawierał wszystkie regulaminowe konkurencje.
W kategorii młodzik wystąpiło dwóch zawodników UKS „Jantar” Gołdap Dawid Chilicki oraz Dominik Święcki. To był kolejny dobry występ naszych zawodników w kategorii deble wywalczyliśmy mistrzostwo województwa, gry pojedyncze piąte i szóste miejsce, drużynowo czwarte miejsce. Trzeba nadmienić, iż Dawid Chilicki rywalizował z zawodnikami z wyższej kategorii wiekowej.
W dniu 13.05.2017rok Dawid Chilicki i Mateusz Marcinkiewicz wystąpią w mistrzostwach województwa w kategorii żak, które odbędą się w Mrągowie. Aktualnie Dawid jest mistrzem województwa Mateusz zajmuje trzecią lokatę. Dobry występ naszych zawodników w zawodach będzie premiowany awansem do mistrzostw polski, które odbędą się w Krakowie. W kategorii skrzat wystąpi Kacper Świecki.


Wyniki
21-29.04.2017
Strona 1 z 36 1 2 3 4 > >>
SPONSORZY UKS'u

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi


Uczniowski Klub Sportowy Jantar jest współfinansowany przez

Gminę Gołdap
Fundacje Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej


BANK BGŻWspółpracujemy ze stronami:


Fundacja Studencka Młodzi-MłodymMŁODA GOŁDAP


OSiR GOŁDAP


BANK SPÓŁDZIELCZY W OLECKU


ZARZĄD GŁÓWNY SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO


WARMIŃSKO-MAZURSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY


PORTAL GOLDAP.ORG.PL


PORTAL GOLDAP.INFO


WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Ankieta dla Użytkowników
Stronę oceniam na:

5

4

3

2

1

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
LO Gołdap | UKS JANTAR, Gołdap 2009-2011© | By Jadeszek