Program KLUB 2019

Jesteśmy na Facebook'u

20.11.2019 Mistrzostwa Powiatu w TS

14.11.2019 Gołdap. Mistrzostwa powiatu w PS Chłopców

W czwartek 14 listopada po wyrównanej walce w meczu o mistrzostwo powiatu wygrali siatkarze z LO w Gołdapi pokonując ZSZ 2:1. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Dawid Rusak.

09.11.2019 Węgorzewo. Turniej PS z Okazji Dnia Niepodległości

W sobotę 9 listopada 2019 roku w Hali Miejskiej OSiR W-wo rozegrano Turniej Siatkówki z okazji Święta Niepodległości z udziałem drużyn:
Skład zwycięskiej drużyny:
Karol Sęktas, Krzysztof Horba, Paweł Glinka, Paweł Mazek, Paweł Kowalewski, Błażej Masłowski, Adam Skawiński, Daniel Kujawski, Mariusz Wielgat.

31.10.2019 Gołdap Finał Orlik PS Chłopców

Siatkarze z gołdapskiego liceum powtórzyli sukces z poprzedniego roku.
W czwartek 31 października na Hali OSiR w Gołdapi rozegrany został Finał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców Licealiady „Moje Boisko Orlik – 2012” Warmińsko-Mazurskiego Szklonego Związku Sportowego. Kolejny raz najlepszą drużyną okazała się drużyna siatkarzy z Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi. Pokonali oni reprezentację Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie 2:0 ( 25:17, 25:18 ) i drużynę z Zespołu Szkół Sportowych w Ełku 2:1 ( 25:21, 20:25, 18:16 ). Najlepszymi zawodnikami poszczególnych drużyn zostali: Dominik Trusiński (Ełk), Kacper Cencelewski (Ostróda) i Dawid Rusak (Gołdap). MVP turnieju został Kacper Lange z gołdapskiego LO. Starosta powiatu gołdapskiego Marzanna Wardziejewska, Dyrektor LO w Gołdapi Grzegorz Klimaszewski oraz Dyrektor OSiR w Gołdapi udekorowali drużyny medalami i pucharami. Wszyscy uczestnicy po zakończonych rozgrywkach zjedli ciepły posiłek w restauracji „ Pasjonata „ ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

Drużynę z Gołdapi reprezentowali: Rusak Dawid, Kamiński Michał, Raczyła Piotr, Rakowski Adam, Kalita Kacper, Guźniczak Jakub, Lange Kacper, Walc Tymoteusz, Pieniaga Oskar i Racibor Mateusz. Trener: Bogusław Jejer.

17.10.2019 Ełk. Półfinał Orlik PK Chłopców

10.10.2019 Gołdap. Półfinał Orlik PS Chłopców

03.10.2019 Giżycko. Półfinał Orlik PS Dziewcząt

28.09.2019 IX Turniej PS Dziewcząt o Puchar Dyr. FWPR

W tym roku wygrały dziewczęta z UKS MOSiR Giżycko.

W sobotę 28 września 2019 r na hali OSiR w Gołdapi rozegrano po raz dziewiąty Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora i Rady Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej.
W turnieju wzięły udział drużyny z Ełku, Giżycka, Wilkowa, Olecka i Gołdapi. Wszystkie drużyny oprócz drużyny gołdapskiej w październiku 2019 rozpoczynają swoje zmagania w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. Turniej w Gołdapi był doskonałym sprawdzianem umiejętności przed tymi rozgrywkami. Systemem „ każdy z każdym„ rozegrano sześć meczy w dwóch grupach a potem rozegrano mecze półfinałowe i finałowe. Zwyciężyły dziewczęta z Giżycka, wygrywając wszystkie mecze turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna LUKS Wilczek Wilkowo. Trzecie miejsce przypadło dla dziewcząt z Gołdapi a czwarte KS Perła Olecka. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i nagrody ufundowane przez Fundację Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej.
Rozdano 11 nagród indywidualnych. Najlepszą zawodniczką turnieju została przyjmująca z UKS MOSiR Giżycko.
Organizator , UKS Jantar Gołdap, dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie w realizacji tej imprezy w szczególności dla Prezes PSS Społem Gołdap Pani Irenie Sowie, Dyrektorowi OSiR w Gołdapi Panu Mariuszowi Kowalczukowi i Paniom z Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Gołdapi. Gorące podziękowania zarząd klubu kieruje również dla Pani Grażyny Mentel za ogromne zaangażowanie w pomoc w realizacji zadań klubu. Turniej rozegrany został pod patronatem Burmistrza Gołdapi i przy wsparciu Gminy Gołdap.