:: Strona UKS Jantar © :: LO Gołdap :: 2011 ::
   Aktualności Historia Klubu Galeria zdjęć
Grudzień 04 2022 21:53:30   
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
UKS JANTAR
Aktualności
Historia Klubu
Galeria zdjęć
Rekordy
Linki
Kontakt
ZGODA na udział w zawodach.

Archiwum newsów
Regulamin Strony
Szukaj na stronie
Program KLUB 2022


Program KLUB 2021


Program KLUB 2020


Program KLUB 2019


Program KLUB 2018


Jesteśmy na Facebook'u

29.03.2008-VII Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego w Tenisie Stołowym
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008Turniej obdył się w Hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Gołdapi. Stawiło się 16 szkół z powiatu gołdapskiego. Kategorię OPEN wygrał Maciej Kuziak.
III miejsce zajęła Paszkowska Paula z kl.1a w kategorii juniorek i IV miejsce Popławska Róża również z kl.1a. W kategorii juniorów II miejsce Maciej Kuziak kl.IIIb , V miejsce Toczyłowski Bartosz kl IIIb. Natomiast: Giedrojć Mateusz, Brończyk Kamil, Waraksa Marcin, Kacprzyk Michał zajęli lokaty od IX do XII
18.01.2008-Turniej Piłki Nożnej
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008W piątek, 18 stycznia na hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych drużyn niezrzeszonych. Do turnieju zgłosiło się aż czternaście zespołów, w tym jeden z Suwałk.
Wygrał zespół Blade Twarze,w skład którego weszli: Grzegorz Twarowski(z tytułem najlepszego bramkarza turnieju), Dawid Fiećko, Paweł Grudziński, Mateusz Wojda, Łukasz Galiński, Jarosław Czyr
15.01.2008 Turniej Rzutów Do Kosza Z Miejsca
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008DZIEWCZĘTA: 1 Batorzyńska Paulina 1c
2 Sidor Emilia 1d

CHŁOPCY: 1 Piszczatowski Krzysztof 1b
2 Zubowicz Robert 2b
3 Waraksa Rafał 3a

Zapraszamy do fotogalerii Koszykówka 2007/2008
14.01.2008- Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008DZIEWCZĘTA: 1 Paszkowska Paula kl.1a
2 Grudzińska Natalia kl.2c
3 Popławska Róża kl.1a

CHŁOPCY: 1 Kuziak Maciej kl.3b
2 Waraksa Marcin kl.3b
3 Michniewicz Karol kl.3a

14.01.2008-Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008
1 miejsce klasa 3a w składzie: Dyniszuk Mateusz, Kudosz Karol, Michniewicz Karol
2 miejsce klasa 1bc w składzie: Sitek Kamil, Rynkiewicz Wojciech, Górko Bartosz
3 miejsce klasa 2a w składzie: Miler Tomasz, Augustyniak Karol, Morusiewicz Patryk
Styczeń 2008 - II Zimowe Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu 2008
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008
50 m. STYLEM DOWOLNYM -DZIEWCZĄT
1.Olędzka Anna kl.2c

50 m. STYLEM DOWOLNYM -CHŁOPCÓW
6.Szorc Adrian kl.3a

50 m. STYLEM GRZBIETOWYM -DZIEWCZĄT
7.Krejpowicz Sandra kl.1b

50 m. STYLEM KLASYCZNYM -DZIEWCZĄT
1.Fiszer Magdalena kl.1a
7.Krejpowicz Sandra kl.1b

50 m. STYLEM KLASYCZNYM -CHŁOPCÓW
3.Twarowski Grzegorz kl.1a
5.Szorc Adrian kl.3a

50 m. STYLEM DOWOLNYM -KOBIET
1.Olędzka Anna kl.2c
21.11.2008 - Mistrzostwa Rejonu VI w piłce siatkowej -Ełk
Osiągnięcia w r.szk. 2008-2009
- 21.11.2008 – 4 miejsce – skład: Przemek Jurewicz, Tomasz Szyszkowski, Kacper Szyłak, Rafał Kułak, Damian Kardel, Piotr Kondraciuk, Kamil Lipiec, Radek Kalinowski,
opiekun: Dawid Karniłowicz


Reprezentacja Szkoły w Piłce Siatkowej 2008/2009 - zobacz fotkę!
16.12.2007-Turniej Piłki Siatkowej-Gołdap
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008Turniej Piłki Siatkowej „O Gołdapską Piłke”:

-16.12.2007 - 4 miejsce – skład: Przemek Jurewicz, Tomasz Szyszkowski, Bartłomiej Toczyłowski, Michał Kacprzyk, Marcin Waraksa, Wojtek Piszczatowski, Piotr Gągła,

opiekun: Bogusław Jejer


Reprezentacja Szkoły w Piłce Siatkowej 2007/2008 - zobacz fotkę!
Mistrzostwa Rejonu VI w piłce siatkowej -Olecko
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponad Gimnazjalnych:

- 4 miejsce- skład: Przemek Jurewicz, Tomasz Szyszkowski, Michał Kacprzyk, Marcin Waraksa, Bartłomiej Toczyłowski, Kamil Misiewicz, Wojtek Piszczatowski, Piotr Gągła, Michał Dudko, Kamil Lipiec,

opiekun: Bogusław Jejer


Reprezentacja Szkoły w Piłce Siatkowej 2007/2008 - zobacz fotkę!
06.12.2008 - 12.02.2009: Otwarty turniej piłki siatkowej -Olecko
Osiągnięcia w r.szk. 2008-2009Otwarty turniej piłki siatkowej drużyn 4-osobowych o puchar dyrektora MOSiR w Olecku:

- 06.12.2008 – 3 miejsce – skład: Przemek Jurewicz, Tomek Szyszkowski, Piotr Kondraciuk, Damian Kardel

- 24.01.2009 – 2 miejsce – skład: Przemek Jurewicz, Tomasz Szyszkowski, Kacper Szyłak, Piotr Kondraciuk

- 12.02.2009 – 3 miejsce – skład: Przemek Jurewicz, Tomasz Szyszkowski, Kacper Szyłak, Damian Kardel

Opiekun: Bogusław Jejer

Reprezentacja Szkoły w Piłce Siatkowej 2007/2008 - zobacz fotkę!
10.11.2007 IV-rzut Ligi Biegów Przełajowych
Osiągnięcia w r.szk. 2007-2008W trakcie tych zawodów odbyły się eliminacje rejonowe do indywidualnych Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych. Zawodnicy,którzy zajęli pierwsze trzy miejsca uzyskali możliwość startu w Mistrzostwach Województwa

Chłopcy SPG rocznik 1991 i młodsi dystans 2000m
1 Wojda Mateusz kl.1d
2 Borowik Dawid kl.1b
3 Fiećko Dawid kl.1d

Dziewczęta SPG rocznik 1991 i młodzsze dystans 1500m
1 Wilczewska Justyna kl.1c
2 Panek Patrycja kl.1d
3 Golub Żaneta kl.1c

Dziewczęta SPG rocznik 1989 i młodsze dystans 1500m
1 Jurczyk Daria kl.2c
2 Krzemińska Katarzyna kl.2c

Chłopcy SPG rocznik 1989 i młodsi dystans 3000m
2 Zubowicz Robert kl.2b
4 Daszkiewicz Grzegorz kl.1d
Strona 47 z 48 << < 44 45 46 47 48 >
SPONSORZY UKS'u

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi


Uczniowski Klub Sportowy Jantar jest współfinansowany przez

Gminę Gołdap




Fundacje Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej




Fundacja Lotto



Współpracujemy ze stronami:


Fundacja Studencka Młodzi-Młodym



MŁODA GOŁDAP


OSiR GOŁDAP


ZARZĄD GŁÓWNY SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO


WARMIŃSKO-MAZURSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY


PORTAL GOLDAP.ORG.PL


Ankieta dla Użytkowników
Stronę oceniam na:

5

4

3

2

1

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
LO Gołdap | UKS JANTAR, Gołdap 2009-2011© | By Jadeszek